УКРАЇНА

«Опоблок» звернувся до міжнародних організацій через протести проти «Інтера» та Льовочкіна

10 травня, 2018 20:13
УКРАЇНА/«Опоблок» звернувся до міжнародних організацій через протести проти «Інтера» та Льовочкіна
Зберегти
Вигляд
Партія «Опозиційний блок» заявила, що звертається до міжнародних організацій через акції проти телеканалу «Інтер» та його співвласника, заступника глави фракції Сергія Льовочкіна.

Партія «Опозиційний блок» заявила, що звертається до міжнародних організацій через акції проти телеканалу «Інтер» та його співвласника, заступника глави фракції Сергія Льовочкіна. 

У прес-службі партії заявили: «Звертаємося до міжнародних, правозахисних організацій, дипломатичних представництв демократичних держав із закликом дати оцінку свавіллю націонал-радикалів і підтримати позицію нашої партії щодо захисту української демократії, прав і свобод людини».

Також у партії заявили, що будуть «боротися за права журналістів, захищати членів партії і всіх громадян країни від нападок радикалів, які з кожним днем ​​набувають все більших масштабів при повному потуранні влади». 

Акції проти телеканалу «Інтер» та його співвласника Льовочкіна розпочали представники націоналістичні партії «Національний корпус». Вони вимагали прибрати концерт до 9 травня з ефіру, або хоча б прибрати фразу ведучих, які заявили, що в Україні називають вулиці «іменами фашистських поплічників». Тим не менше, «Інтер» повністю транслював концерт. Сам Льовочкін заявив, що «ніхто не може відібрати 9 травня».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Під офісом «Інтера» влаштували акцію через концерт до 9 травня

Удень 10 травня близько сотні людей приїхали до будинку одного з власників телеканалу «Інтер» Сергія Льовочкіна в Конча-Заспі. Представники «Національного корпусу» розмалювали балончиками стіни будинку та начепили наліпки «Національного корпусу». Під час сутичок поблизу будинку Льовочкіна постраждав журналіст та кілька поліцейських

Напередодні увечері, 9 травня, у Києві на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу «Інтер», кинули «коктейль Молотова». На акцію проти концерту телеканалу «Інтер» до 9 травня зібралися представники всеукраїнської громадсько-політичної організації «Вільні люди».

Раніше представники «Національного корпусу» та «Національних дружин» прийшли до будівлі телеканалу «Інтер» та вимагали позбавити канал ліцензії через «системну антиукраїнську редакційну політику».

Оприлюднені уривки концерту телеканалу «Інтер» до Дня перемоги 9 травня спричинили критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців».

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на запланований телеканалом концерт. У відомстві закликали мовників «виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення».

 

Пов`язані новини