УКРАЇНА

Організаторів виборів президента РФ у Криму мають притягнути до відповідальності — Комітет виборців

12 лютого, 2018 15:00
УКРАЇНА/Організаторів виборів президента РФ у Криму мають притягнути до відповідальності — Комітет виборців
Зберегти
Вигляд
Комітет виборців України вимагає притягнути до відповідальності 10 тисяч членів так званих «виборчих комісій», які організовують незаконні вибори президента РФ на території анексованого Криму.

Комітет виборців України вимагає притягнути до відповідальності 10 тисяч членів так званих «виборчих комісій», які організовують незаконні вибори президента РФ на території анексованого Криму.

Про це повідомляє КВУ.

Комітет заявив, що мешканці Криму мали б утриматися від участі у виборах в Криму, а в іншому разі — вони мають нести за це відповідальність.

«На думку КВУ в діях осіб, що сприяють організації виборчого процесу на території АР Крим та місті Севастополі, містяться ознаки державної зради…. що карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років», — йдеться у повідомленні Комітету.

Також у відомстві попередили, що на анексованому півострові можуть мотивувати грошима брати участь  чи організовувати вибори.

«Такі особи повинні розуміти, що через подібні дії на них можуть бути накладені суттєві санкції: від заборони відвідувати підконтрольні Україні регіони та неможливості отримання біометричного паспорту до кримінальної відповідальності за статтею про державну зраду», — сказав голова КВУ Олексій Кошель.

На території Криму незаконно сформували 27 територіальних виборчих комісій та 1164 дільничних виборчих комісій. У Севастополі —  4 територіальні виборчі комісії та 181 дільничних виборчих комісій.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму.

У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

Україна ставитиме питання на міжнародному рівні про незаконність виборів президента РФ у Криму.

ДИВІТЬСЯ: Українці в Криму будуть учасниками злочинів, якщо голосуватимуть на виборах президента РФ — член Меджлісу.

 

Пов`язані новини