Європейська мовна спілка (EBU) не виключає розгляду питання про відсторонення Росії від участі в «Євробаченні» в 2018 році, проте таке рішення може бути прийнято тільки після пісенного конкурсу в Києві у травні 2017.

Європейська мовна спілка (EBU) не виключає розгляду питання про відсторонення Росії від участі в Євробаченні в 2018 році.

Про це заявив офіційний представник EBU Девід Гудман, передає ТАСС.

Відповідаючи на питання про те, чи може він підтвердити інформацію ЗМІ про можливе усунення Росії від «Євробачення» 2018 року в зв'язку з відмовою Першого каналу транслювати конкурс 2017 року, він сказав:

«Зараз увагу ЄВС сфокусовано на конкурсі нинішнього року. Будь-яке рішення щодо дій, які можуть або не можуть бути зроблені з цієї ситуації, буде винесено після самої події», — сказав він.

Раніше повідомлялось, що російський «Первый канал» відмовився транслювати «Євробачення-2017».

Нагадаємо, Росія не братиме участі в Євробаченні-2017, яке відбудеться у Києві у травні 2017.

Також повідомлялось, що 22 березня СБУ заборонила Самойловій в'їзд на 3 роки до України на підставі того, що Самойлова незаконно відвідала анексований Росією Крим.

Організатори «Євробачення» запропонували представниці від Росії Юлії Самойловій виступити на пісенному конкурсі за допомогою відеозв'язку. Однак Росія відмовилась від пропозиції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile