Російський «Первый канал» відхилив пропозицію Європейської мовної спілки про організацію дистанційного виступу на «Євробаченні-2017» прдставниці РФ Юлії Самойлової

Російський «Первый канал» відхилив пропозицію Європейської мовної спілки про організацію дистанційного виступу на «Євробаченні-2017» прдставниці РФ Юлії Самойлової.

Про це повідомляє Meduza.

«Ми вважаємо дивним пропозицію дистанційної участі і відмовляємося від неї, оскільки вона, безумовно, суперечить самому змісту заходу, неухильним правилом якого є виступ в живому ефірі на сцені «Євробачення», — йдеться в заяві телеканалу.

У повідомленні також йдеться про те, що Європейський мовний союз «не повинен винаходити нових правил для російського учасника у 2017 році і здатний провести конкурс відповідно до свого ж регламентом».

Раніше організатори «Євробачення» запропонували представниці від Росії Юлії Самойловій виступити на пісенному конкурсі за допомогою відеозв'язку.

Нагадаємо, що 22 березня СБУ заборонила Самойловій в'їзд на 3 роки до України на підставі того, що Самойлова незаконно відвідала анексований Росією Крим.

У відповідь на рішення, МЗС Росії «обурилося». Також у Росії зазначили, що Юлія Самойлова буде представляти свою країну на пісенному конкурсі у наступному році.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: