У Кремлі не знають про причини інциденту з колишнім працівником російської розвідки Сергієм Скрипалем, якого госпіталізували з отруєнням у Великій Британії.

У Кремлі не знають про причини інциденту з колишнім працівником російської розвідки Сергієм Скрипалем, якого госпіталізували з отруєнням у Великій Британії.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає «Інтерфакс».

«Зараз ми бачимо, що сталася подібна трагічна ситуація, але, тим не менш, ми не володіємо інформацією, що могло стати причиною, чим займався цей чоловік, з чим це могло бути пов'язано. І тому давати якийсь коментар я просто не можу», — прокоментував Пєсков.

Він також додав, що Росії не надходило звернень про співпрацю у розслідуванні інциденту з колишнім працівником ГРУ, але, за його словами, «Москва завжди відкрита до взаємодії».

Нагадаємо, Сергій Скрипаль перебуває у відділенні інтенсивної терапії у критичному стані.

5 березня у Великій Британії з важким отруєнням потрапив до лікарні 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль.

Скрипаль, полковник військової розвідки РФ на пенсії, у 2006 році був засуджений до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям у Євросоюзі, Секретній розвідувальній службі Британії.

Екс-розвідник отримав притулок у межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Тоді Росія, крім Скрипаля, вислала в США Ігоря Сутягіна, Олександра Запорізького і Геннадія Василенка. Незабаром Скрипаль отримав притулок у Великій Британії.

Поділитись: