УКРАЇНА

Отруєння шаурмою: в Києві перевірили понад 50 точок продажу їжі

4 серпня, 2018 10:20
УКРАЇНА/Отруєння шаурмою: в Києві перевірили понад 50 точок продажу їжі
Зберегти
Вигляд
У Києві після масового отруєння шаурмою інспекційні групи Державної служби з питань безпеки харчових продуктів провели рейди та перевірили понад 50 точок продажу вуличної їжі.

У Києві після масового отруєння шаурмою інспекційні групи Державної служби з питань безпеки харчових продуктів провели рейди та перевірили понад 50 точок продажу вуличної їжі.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

У 10 районах столиці інспектори перевірили понад 50 суб’єктів, які продають шаурму.

«Під час рейдів спостерігали типове явище «негайного» закриття МАФів у разі появи інспекторів або після приїзду поліції, встановити назву суб’єкта господарювання та законність розміщення МАФу немає можливості», — повідомили у Держпродспоживслужбі.

У 15 випадках виклику поліції правоохоронці приїхали на місце та склали 5 протоколів за статтею «Порушення порядку провадження господарської діяльності».

Інспектори виявили 21 випадок випадок невідповідності вимогам законодавства про харчові продукти. Решту закладів на момент перевірки закрили.

У МАФах не було маркування на сировині, або працівники не мали медичних книжок чи не дотримувалися санітарних та гігієнічних норм. Також інспектори фіксували відсутність або непред’явлення дозволів на встановлення МАФів та документів щодо реєстрації потужностей.

За останніми даними, в Києві 87 людей отруїлися шаурмою, серед них 13 дітей.

31 липня повідомлялося, що в Києві 16 людей госпіталізували після отруєння шаурмою. Згодом стало відомо, що кількість постраждалих перевищила 60.

1 серпня кількість постраждалих унаслідок отруєння шаурмою у Києві зросла до 71.

3 серпня під Києвом 18 людей отруїлися шаурмою.

Пов`язані новини