Папа Римський Франциск прийме президента Росії Володимира Путіна 4 липня у Ватикані. У Кремлі плани візиту російського лідера підтверджували, але точних дат не назвали. Низка ЗМІ повідомили, що одна із тем зустрічі – Україна.

«Я можу підтвердити, що Святіший Отець прийме президента Росії Володимира Путіна у Ватикані 4 липня», — заявив офіційний представник Ватикану Алессандро Джізотті.

У Кремлі раніше підтвердили плани російського лідера відвідати Італію. Однак дати візиту і плани Путіна щодо зустрічі з Папою Римським помічник президента РФ Юрій Ушаков не розкривав.

Основними темами зустрічі стануть «делікатна і складна» ситуація в Україні і на Близькому Сході, а також висунуті російською стороною претензії на адресу українських греко-католиків, які, на думку Московського патріархату, підтримують «розкол» у православному світі, повідомило аргентинське агентство Tеlam.

Напередодні Папа Римський Франциск офіційно схвалив зміну тексту молитви «Отче наш». Правки набудуть чинності протягом декількох місяців. Єпископи і експерти працювали над зміною тексту понад 16 років.

Поділитись: