Партія «Голос» Святослава Вакарчука представила перших трьох осіб, які зробили внески на фінансування передвиборчої кампанії.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби політичної сили.

Зокрема, донорами «Голосу» стали інвестиційний банкір Dragon Capital Сергій Фурса, регіональний президент Jacobs Douwe Egberts у країнах Східної Європи, Близького Сходу та країнах Африки Тарас Лукачук та екс-президент «Київстару», засновник спільноти талановитих математиків Kontora Pi Петро Чернишов.

Перший внесок на фінансування передвиборчої кампанії зробив сам Святослав Вакарчук.

«Ми вдячні за підтримку усім, хто прагне справжніх змін і довіряє нам їх робити. Людям, які підтримують нову політику, які самі стають змінами, вкладаючи у них свої сили й ресурси. І нам є що запропонувати у відповідь — це наш список кандидатів до парламенту, який складається з наймолодших фахівців. За нами майбутнє і ми знаємо, як його будувати», — цитує слова Вакарчука прес-служба партії «голос».

Згідно з останніми соціологічними опитуваннями групи «Рейтинг», партія «Голос» набирає 6,4% виборців, які визначились та підуть на вибори.

Раніше повідомлялось, що волонтерка, співзасновниця ініціативи «Восток-SOS» Олександра Дворецька приєдналась до партії «Голос».

Нагадаємо, 16 травня 2019-го Святослав Вакарчук створив партію «Голос» для участі парламентських виборах. Він пояснив, що не брав участі у виборах президента, бо вважає вибори у Раду важливішими.

Дострокові вибори до парламенту відбудуться 21 липня.

Поділитись: