УКРАЇНА

ПАРЄ всупереч процедурам прискорила розгляд рішення щодо повернення Росії

29 червня, 2018 16:31
УКРАЇНА/ПАРЄ всупереч процедурам прискорила розгляд рішення щодо повернення Росії
Зберегти
Вигляд
Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи всупереч закріпленим процедурам прискорило розгляд вимог Росії щодо її повернення до складу організації.

Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи всупереч закріпленим процедурам прискорило розгляд вимог Росії щодо її повернення до складу організації.

Про це заявив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

«На жаль, керівні органи і Ради Європи, і ПАРЄ піддаються на фінансовий шантаж Росії і готові продати індульгенцію злочинному режиму Путіна. Все вирішиться в жовтні на сесії ПАРЄ. Лоббі буде шалене. Реально, шанси 50/50 — чи залишиться ПАРЄ поважним органом, чи піддаватиметься шантажисту за відновлення фінансування і втратить повагу», — сказав Ар’єв.

Також голова української делегації заявив, що у випадку повернення Росії до ПАРЄ в 2019 році, він не бачить потреби далі працювати у «самодискредитованій організації».

Раніше литовський депутат заявив, що Росія не виконала зобов’язань, які давала при вступі до ПАРЄ.

Раніше Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію щодо протидії гібридній війні. При ухваленні документу Асамблея послалася, зокрема, на дії Росії проти України.

ПАРЄ за доповіддю України підтримала протидію пропаганді РФ.

24 квітня 2017 ПАРЄ визнала окупацію непідконтрольних територій Донбасу Росією. Таким чином резолюція ПАРЄ підтвердила засудження російської агресії проти України, що порушує міжнародне гуманітарне право та принципи Ради Європи.

Нагадаємо, у квітні 2014 року після анексії Криму та початку війни на Донбасі Росію позбавили права голосу в ПАРЄ. На знак протесту РФ відмовилася приймати участь в сесіях Асамблеї і припинила виплачувати членські внески.

Більше про:
# ПАРЄ. РФ
# ПАРЄ
Пов`язані новини