УКРАЇНА

Гриб не отримує належної медичної допомоги у російській в'язниці — адвокатка

25 червня, 2018 14:43
УКРАЇНА/Гриб не отримує належної медичної допомоги у російській в'язниці — адвокатка
Зберегти
Вигляд
Український політв’язень Павло Гриб, якого незаконно утримують у СІЗО Краснодара в Росії, не отримує належного лікування.

Український політв’язень Павло Гриб, якого незаконно утримують у СІЗО Краснодара в Росії, не отримує належного лікування.

Про це під час прес-конференції повідомила його адвокатка Марина Дубровіна.

Вона нагадала, що у Гриба рідкісне захворювання, але протягом усього часу перебування у СІЗО в Росії він не отримував достатньої кількості ліків. Через це стан здоров’я політв’язня погіршився.

«У результаті цього захворювання у нього в будь-який час може відкритися кровотеча», — сказала адвокатка.

Також Дубровіна розповіла, що 2 липня у Північнокавказькому військовому окружному суді у Ростові пройде підготовче засідання у справі Гриба. На думку юристки, через 2-3 тижні суд почне розгляд справи по суті.

У кінці серпня 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про  викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. Гриба в РФ звинувачують у тероризмі. 

Як повідомлялося, у Росії заблокували переказ коштів на рахунок Павла Гриба.

15 грудня 2017-го року російський суд продовжив арешт українця Павла Гриба до 4 березня. 

У минулому році українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці їх не пустили.

28 квітня Жовтневий райсуд Краснодара продовжив до 4 липня термін утримання в СІЗО Павлу Грибу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваному в РФ українцю Грибу не надають медичну допомогу і не передають пошту.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом. 

Пов`язані новини