Міжнародна платіжна система PayPal навмисно затягує процес виходу на український ринок.

Про це повідомив голова Національного банку України Яків Смолій, передає «Укрінформ».

«Ми два роки тому назад вели активні перемовини по залученню PayPal до України. Можливо, я помиляюся, але скажу відверто особисту думку: найближчий до України офіс PayPal знаходиться у Польщі і його очолює громадянин нашої сусідньої північної держави. Він, може, й стримує можливість використання цього інструменту, аби наші ІТ-спеціалісти, які працюють на іноземні компанії, не могли через PayPal отримати кошти в Україні», — повідомив Смолій.

Водночас він додав, що наразі PayPal працює в Україні частково. Зокрема, українці можуть отримувати грошові перекази за допомогою цієї системи та розраховуватися отриманими коштами там, де вона працює.

Зазначимо, що PayPal — це одна з найпопулярніших платіжних електронних систем світу, яку заснував у 1998 році Ілон Маск. Наразі PayPal використовують понад 230 мільйонів користувачів. Для українців система донедавна була доступна лише у режимі переказу коштів закордон. Водночас минулого року з'явилась компанія-посередник роботи з PayPal —Xoom, за допомогою якої українці можуть ще й отримувати грошові перекази, здійснені через PayPal.

29 серпня 2018 року заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов повідомив, що PayPal не планує виходити на український ринок.

Раніше повідомлялось, що послугами PayPal в Україні можна скористатися за допомогою посередницької організації Xoom.

Раніше PayPal визнала смерть клієнта порушенням умов контракту.

Поділитись: