Пенсійний фонд України опублікував повідомлення, у якому йдеться про тимчасові затримки із виплати пенсій за липень 2018 року.

Пенсійний фонд України опублікував повідомлення, у якому йдеться про тимчасові затримки із виплати пенсій за липень 2018 року.

Відповідне повідомлення міститься на сайті ПФУ.

За даними Пенсійного фонду, затримки з виплатами зумовлені касовим розривом у надходженнях єдиного соціального внеску до фонду.

Касовий розрив — це ситуація, яка полягає у тимчасовій недостатності коштів у бюджетах чи фондах через затримки з надходженнями доходів. Зокрема, така ситуація виникає тоді, коли у бюджет чи фонд надійшло недостатньо коштів на момент здійснення виплати.

«З початку місяця на виплату пенсій спрямовано 24,9 млрд. грн., зокрема 1,7 млрд. грн. протягом 24 липня. Виплата пенсій у поточному місяці буде забезпечена фінансовим ресурсом в повному обсязі», — повідомляють у ПФУ.

Як зазначається, на виплати пенсій у липні 2018 року необхідно спрямувати 29,9 мільярдів гривень. Відповідно, наразі для сплати пенсій пенсійному фонду не вистачає близько 5 мільярдів гривень.

Раніше українцям з великим стажем та малою пенсією провели перерахунок виплат у березні 2019 року.

Раніше повідомлялося, що уряд планує підвищити пенсії людям з великим стажем, але маленькою зарплатнею.

У Пенсійному фонді розповіли, як перерахують пенсії для працюючих пенсіонерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Не за віком, а за стажем: що треба знати про пенсійну реформу

Напередодні у Грузії провели пенсійну реформу та запровадили накопичувальне пенсійне забезпечення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як самостійно накопичити на гідну пенсію

Поділитись: