Життя / Соціальний захист

Перед екстрадицією перевірятимуть, чи воювала людина на Донбасі — Луценко заявив про підписання наказу

Укрінформ
Життя/Соціальний захист/Перед екстрадицією перевірятимуть, чи воювала людина на Донбасі — Луценко заявив про підписання наказу
Зберегти
Вигляд
Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про підписання наказу, яким перевірятимуть, чи брала людина участь в бойових діях на Донбасі, до її екстрадиції.

За словами генерального прокурора, він підпише указ вже цього тижня — тобто до 25 листопада.

«Для того, щоб ще раз підкреслити неможливість видачі будь-кого, хто воював на українському боці в ході протистояння російській агресії, моїм наказом на цьому тижні буде введено до питань передекстрадиційної перевірки обов'язкове питання, чи брав він участь у військових діях. Тоді це нарешті зніме всі питання», — сказав Луценко.

Нагадаємо, 13 вересня прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко повідомив, що Україна екстрадувала Росії громадянина Російської Федерації Тимура Тумгоєва. У Росії Тумгоєва обвинувачують у тому, що він брав участь в бойових діях у Сирії в складі одного з формувань угруповання «Ісламська держава».

Удень 17 вересня представники націоналістичних організацій під будівлею Генеральної прокуратури України у зв’язку з екстрадицією у Росію громадянина РФ Тимура Тумгоева, який імовірно воював на Донбасі.  Між силовиками та представниками націоналістичних рухів сталися сутички.

Генеральний прокурор заявив, що до завершення процедури екстрадиції у Росію громадянина РФ Тимура Тумгоєва жодних заяв про участь у добровольчому батальйоні не надходило.

Пов`язані новини