Черговий раунд переговорів Тристоронньої контактної групи у Мінську щодо Донбасу відбудуться у форматі відеоконференції, тому жодних документі не підписуватимуть.

Про це в ефірі hromadske заявила народна депутатка, заступниця глави фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

11 березня голова Офісу президента Андрій Єрмак погодив із заступником глави Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком створення Консультативної ради на переговорах у Мінську за участі представників так званих «ДНР» і «ЛНР». Підписати відповідний документ мали на переговорах 25 березня.

«Фізично не буде зустрічі, це буде відеоконференція, і очевидно на відеоконференції не можуть бути підписані будь-які документи, бо їх потрібно підписати одночасно», — сказала Кравчук.

Також депутатка розповіла, що Єрмак на зустрічі з депутатами «Слуги Народу» запевнив, що перш ніж щось підписувати, обов’язково буде зустріч з фракцією.

«І це буде додатково обговорено, і ще раз сказав, що ніякі «червоні лінії» не будуть перейдені, тобто ніхто не визнає ОРДЛО стороною переговорів», — підсумувала вона.

Нагадаємо, Єрмак запевняє, що створення Консультативної ради не означає визнання так званих «ЛНР» і «ДНР».

Проте десятки депутатів з владної фракції «Слуга народу» звернулись до президента Володимира Зеленського із закликом не вести прямі переговори з бойовиками і не погоджувати цю Консультативну раду.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile