УКРАЇНА

Перемога Світоліної, новий поїзд Укрзалізниці і відновлення «Vodafone Україна» у Луганську — головні новини 24 лютого

24 лютого, 2018 20:00
УКРАЇНА/Перемога Світоліної, новий поїзд Укрзалізниці і відновлення «Vodafone Україна» у Луганську — головні новини 24 лютого
Зберегти
Вигляд
Перемога української тенісистки в ОАЕ, новий двогрупний поїзд Київ-Бердянськ-Покровськ і відновлення з'язку «Vodafone Україна» у Луганську.

Перемога української тенісистки в ОАЕ, новий двогрупний поїзд Київ-Бердянськ-Покровськ і відновлення з'язку «Vodafone Україна» у Луганську.

Читайте головні новини суботи, 24 лютого:

Українка Еліна Світоліна виграла турнір WTA в Дубаї — у фіналі вона перемогла 24-ту ракетку світу росіянку Дарію Касаткіну (6:4, 6:0). Це другий титул українки в цьому сезоні і одинадцятий за кар'єру. Призовий фонд турніру складає більше $2,5 мільйонів.

Світоліна перемогла в фіналі турніру в ОАЕ Фото: MAHMOUD KHALED / EPA

Укрзалізниця запускає двогрупний поїзд Київ-Бердянськ-Покровськ. Він з'єднає столицю з Азовським морем та Донбасом.

Оператор мобільного зв’язку «Vodafone Україна» заявив про відновлення зв’язку у непідконтрольному Україні Луганську.

У Польщі затримали громадянина України, якого підозрюють у хакерських атаках. Зараз чоловік очікує рішення про екстрадицію в США, де йому загрожує до 30 років позбавлення волі.

В Україні набув чинності закон про «Особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей».

Унаслідок атак силами режиму Башара Асада сирійської Східної Гути за сім днів у регіоні загинули понад 500 людей. Серед загиблих — 123 дитини.

Пов`язані новини