У Південній Кореї та Ірані повідомили про перші випадки смерті від коронавірусу Covid-2019. Загалом за межами Китаю зафіксували вже дев’ять смертей від нового вірусу.

Так, про першу смерть у Південній Кореї від нового коронавірусу повідомило інформаційне агентство Yonhap із посиланням на місцевих чиновників. Загалом у країні зафіксовано вже понад 200 випадків зараження Covid-2019.

Водночас в Ірані від коронавірусу померло двоє людей літнього віку, передає Al-Jazeera. Це перші випадки смерті від Covid-2019 на Близькому Сході. Раніше іранські чиновники повідомляли про двох людей, у яких виявили коронавірус.

Ані Південна Корея, ані Іран не повідомили деталей щодо загиблих.

Нагадаємо, за межами Китаю поки зафіксовано лише дев'ять смертей від Covid-2019. Раніше про них повідомляли Філіппіни, Тайвань, Японія (троє загиблих, двоє з них — на лайнері Diamond Princess) та Франція.

За останніми даними, загальна кількість інфікованих китайським коронавірусом зросла до 75 725, більшість випадків зафіксували на материковому Китаї. Відомо про 2 128 летальних випадків, більшість із них на материковому Китаї. Водночас вилікувались 16 353 людей.

Поділитись: