Перший помічник президента Володимира Зеленського і його багаторічний бізнес-партнер і співвласник «Квартал 95» Сергій Шефір таємно відвідував офіс олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомили журналісти проекту «Схеми», Шефір приїжджав туди пізно ввечері 28 жовтня та на службовому автомобілі Державного управління справами.

У коментарі «Схемам» Шефір спочатку стверджував, що не зустрічався з олігархом і був там у «справах студії «Квартал 95», а не через питання діяльності Зеленського.

«Я не штатний працівник, я – позаштатний помічник (президента – ред.), і залишаюся працювати ще в студії «Квартал 95». Я працюю там. Рахуюся там. А як ви хотіли? Мені з чогось же жити треба. Треба зарплату отримувати», – заявив він.

Пізніше Шефір визнав, що того вечора він зустрічався саме з Коломойським. Сам олігарх, якому журналісти зателефонували одразу ж після дзвінка Шефіру, не став визнавати, що перший помічник президента приїжджав саме до нього.

«Він до мене в офіс не приїжджав. Він приїжджав до товариша Міндіча. А я його зустрів у передпокої… Так, хвилина, «привіт-бувай». Він приїжджав щодо питань «квартальних». Я ж не веду ці питання. От вони там, наскільки я знаю, узгоджували плани на наступний рік», – розповів олігарх.

На запитання, чи впливає на діяльність президента Зеленського через його помічника Шефіра, Коломойський відповів: «Побачив, що він приїхав, запитав: а що, яким вітром? А він: до Тимура. Ну добре. Успіхів… Я дуже обережний в цьому. Тим більше, ми розташовані з Міндічем на різних поверхах. Я заходив до Палиці, а Шефір заходив до Міндіча».

Один зі співзасновників «Кварталу 95» Сергій Шефір став першим помічником президента Володимира Зеленського 21 травня 2019-го.

Поділитись: