Шведський бренд одягу та взуття H&M відкриє перший магазин в Україні 18 серпня 2018 року в київському торговельному центрі Lavina Mall.

Шведський бренд одягу та взуття H&M відкриє перший магазин в Україні 18 серпня 2018 року в київському торговельному центрі Lavina Mall.

Про це повідомили у прес-службі компанії, передає «УНІАН».

Відкриття відбудеться о 12:00. Магазин працюватиме до 22:00.

У день відкриття бренд буде дарувати першим покупцям подарункові сертифікати та надавати знижки.

Площа першого магазину в Києві складе 2,9 тисяч квадратних метрів. Там компанія планує продавати одяг та товари для дому.

H&M (Hennes & Mauritz) — найбільша в Європі роздрібна мережа, що спеціалізується на продажі одягу та аксесуарів. Компанія працевлаштовує понад 104 тисячі людей у 62 країнах світу. Кількість магазинів компанії перевищує 4,5 тисячі.

Раніше повідомлялось, що H&M планує вийти на український ринок у 2018 році.

Компанія H&M закрила мережу магазинів у Південній Африці після погромів, вчинених протестувальниками проти реклами, яку вони називають расистською.

13 січня поліція Південної Африки застосувала гумові кулі для розгону протестувальників, які громили магазини H&M.

Присутні висловлювали таким чином обурення рекламою із зобреженням темношкірого хлопчика у толстовці з написом «Найкрутіша мавпа у джунглях».

Компанія вибачилась за напис, проте цього виявилось недостатньо.

Бурхлива реакція на рекламу спонукала компанію видалити зображення зі своєї колекції і замінити його іншою фотографією.

Прес-секретар H&M підтвердив у коментарі The Independent, що зображення було видалено, додавши, що компанія «просить вибачення у всіх, кого це могло образити».

Поділитись: