Світ / Європа

«Петиція проти депортації на Різдво»: кілька тисяч людей просять не висилати мігранта з Британії до Конго

Петиція change.org
Світ/Європа/«Петиція проти депортації на Різдво»: кілька тисяч людей просять не висилати мігранта з Британії до Конго
Зберегти
Вигляд
Понад 7 тисяч людей підписали петицію проти депортації громадянина Конго з Лондона на батьківщину в день Різдва.

Онлайн-петицію розмістили на платформі Change.org, яку може підписати кожен охочий.

Громадянина Конго Отіса Боламу затримали зранку 19 грудня в його оселі в місті Свонсі на півдні Вельсу. Чоловіка помістили в центр для мігрантів у Гатвіку та підготували документи для його депортації в день Різдва, 25 грудня.

У Британії нині закликали подорожуючих уникати поїздок до Конго через «небезпечну політичну ситуацію та ризики для життя».

Боламу приїхав до Британії навесні 2018 року. У Конго друзі попередили, що його підозрюють у шпигунстві на користь опозиції, і що він перебуває в небезпеці.

У містечку в Британії, як заявили в петиції, Боламу був волонтером на літературному фестивалі, а також постійно допомагав міжнародному об’єднанню «Оксфам», яке бореться з бідністю та соціальною несправедливістю.

У Свонсі місцеві мешканці вийшли на протест після того, як Боламу затримали.

«Усе, що він хоче, це можливість помолитися у церкві на Різдво. Натомість з поспіхом його висилають у найсвятіший день для християн, коли ми всі святкуватимемо. Це жорстокий приклад непривітності. Такі дії не сумісні з духом Різдва, любові та співчуття», — йдеться у петиції із закликом переглянути справу Боламу та не депортувати його до Конго.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шведська студентка завадила депортації афганця з країни

Пов`язані новини