Політика / Урядовий квартал Рада

Під АП вимагали від Порошенка відреагувати на журналістські розслідування стосовно корупціонерів

Політика/Урядовий квартал Рада/Під АП вимагали від Порошенка відреагувати на журналістські розслідування стосовно корупціонерів
Зберегти
Вигляд
Активісти та журналісти влаштували акцію під будівлею Адміністрації президента з вимогою від президента Петра Порошенка відреагувати на розслідування щодо корупції серед високопосадовців.

Акцію організувала команда журналістів-розслідувачів BIHUS.info, яка напередодні оприлюднила розслідування стосовно заступника глави Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

За даними кореспондентки Громадського, під будівлею АП зібралися близько 100 людей. Вони вимагають від Порошенка відреагувати не тільки на розслідування щодо корупції, зокрема про Семочка, а й на напади на активістів по всій країні.

Також присутні на акції писали листівки для глави держави, в яких вимагали від нього звернути увагу на зазначені розслідування.

Раніше повідомлялося, що СБУ відкрила кримінальне провадження проти Семочка за статтею про державну зраду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Будинок за $8 млн і паспорти РФ: Заступник глави зовнішньої розвідки Семочко дав інтерв'ю щодо розслідування про нього

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальну справу стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України Сергія Семочка після публікації журналістського розслідування. Журналісти програми «Наші гроші» 1 жовтня оприлюднили сюжет про першого заступника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. У розслідуванні йдеться, що сім’я Семочка володіє будинками під Києвом загальною вартістю 8 мільйонів доларів, а його найближчі родичі мають російські паспорти. Аналіз доходів родини Семочка за останні вісім років показує, що в них не мало б вистачити коштів і на один з будинків. 

Журналісти «Наших грошей» також заявили про причетність Семочка до дефіциту препаратів для діалізу, що, на їх думку, ймовірно було наслідком вимагання відкатів у фармакологічних компаній з боку СБУ. 

Сергій Семочко перед тим, як стати заступником голови СЗР, обіймав посаду голови економічної контррозвідки СБУ, а потім — очільника столичного управління СБУ. 

Нагадаємо, 2 серпня президент України Петро Порошенко звільнив Сергія Семочка з посади начальника головного управління Служби безпеки України в Києві та Київській області і призначив його першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки України.

Пов`язані новини