Під Національною радою з питань телебачення та радіомовлення вимагають не продовжувати ліцензію «Інтеру».

Під Національною радою з питань телебачення та радіомовлення вимагають не продовжувати ліцензію «Інтеру».

Про це повідомляє журналіст Громадського.

За його словами, близько 30 учасників організації «Вільні люди»  вимагають припинити ліцензію мовлення телеканалу.

«У той час, як більше 60 українців перебувають в ув'язненні в РФ, «Інтер» транслює Чемпіонат світу з футболу, який цивілізований світ бойкотує. Більше того — у прямому ефірі вони показують виступ Путіна у той час, як Балух та Сенцова голодують», — у гучномовець заявив Дмитро Жмайло, керівник штабу мережі організації.

Учасники акції принесли «закривавлений» футбольний м'яч будівлі Нацради з питань телебачення і радіомовлення, 27 червня 2018 Фото: Влад Дубчак/Громадське

Люди із банерами та прапорами періодично вигукують: «Інтер на цвинтар!» Подію охороняють представники поліції діалогу на нацгвардійці.

Засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення має розпочатися об 11 годині, якщо збереться кворум членів Нацради.

Плакат «Антипремія імені Шувалова-Путіна-Кисельова за сприяння інформаційній агресії» в руках одного з учасників акції протесту під Нацрадою 27 червня 2018 Фото: Влад Дубчак/Громадське

Як повідомлялося, Національна суспільна телерадіокомпанія України продала права на трансляцію Чемпіонату світу з футболу-2018, аби не втратити права на трансляцію ЧС-2022.

Нагадаємо, близько 6 тисяч українців придбали квитки на матчі ЧС-2018 у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Художник з Києва намалював альтернативні плакати до ЧС з футболу у Росії

Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон у парламенті заявив, що вважає доречним порівняння Чемпіонату світу з футболу в Росії з Олімпіадою 1936 року в нацистській Німеччині.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот Чемпіонату світу з футболу-2018 у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі запропонували фанатам «добре подумати» перед поїздкою на ЧС-2018 в Росію

Поділитись: