Біля будівлі Верховної Ради у Києві поліція оточила машину активістів Автомайдану, аби забрати її за неправильну парковку, адже вона блокувала виїзд з ВР. В результаті сталися суперечки між активістами та провоохоронцями

Біля будівлі Верховної Ради у Києві поліція оточила машину активістів Автомайдану, аби забрати її за неправильну парковку, адже вона блокувала виїзд з ВР. В результаті сталися суперечки між активістами та провоохоронцями.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.


Фото: Богдан Хворостяний/Громадське

На водія машини поліція виписала адмінпротокол, проте доки чекали на евакуатор — біля транспорту зібралися автомайданівці. 
В результаті депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв втрутився у суперечки та самостійно відігнав машину, ключі від якої йому дав активіст-власник.


Фото: Богдан Хворостяний/Громадське

Нагадаємо, що цього дня Верховна Рада закрила засідання і не розглянула медичну та освітню реформи.

На засіданні 13 липня парламент 245 голосами підтримав реформування Конституційного суду України. Цим законопроектом вносяться зміни до Конституції України. 

Крім того Рада підтримала зміни до бюджетного кодексу на 2017 рік і збільшила витрати майже на 26 млрд гривень. Відповідні зміни підтримали 226 депутатів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зміни до держбюджету-2017: як пропонують розподілити 11 млрд гривень від спецконфіскації.

Вже під вечір парламентарі ухвалили позбавити депутатської недоторканності представника фракції «Опозиційний блок» Михайла Добкіна.

Також депутати попередньо підтримали урядовий проект пенсійної реформи. «За» проголосували 282 депутати. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: