Під будівлею Верховної Ради України близько двох сотень людей вимагають відставки директора Антикорупційного бюро Артема Ситника.

Про це повідомляє журналістка hromadske з місця події.

На мітинг вийшли представники агрохолдингу «Авангард». Раніше проти його материнської компанії Ukrlandfarming НАБУ відкрило кримінальне провадження.

Люди тримають в руках плакати з написами «Ситник — ганьба НАБУ», «Збрехав народу — пішов геть», «Любиш відпочивати — люби і відповідати». 

Під радою активісти вимагають відставки директора НАБУ Ситника
Фото:

Тетяна Безрук/hromadske

Також під будівлю Ради пригнали кілька вантажівок з банерами з гаслами за відставку Артема Ситника з посади глави Національного антикорупційного бюро.

Неподалік мітингу чоловік, який відмовився представитися, влаштував перфоманс за відставку Ситника.

«Ми зараз тут робимо такий перфоменс для того, щоб люди побачили, на скільки це ницо і на скільки це дико, коли на чолі Антикорупційного бюро є корупціонери, які офіційно внесені в реєстр корупціонерів», — сказав активіст. 

Нагадаємо, 7 лютого у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення керівника НАБУ Артема Ситника. Постанову підписали 216 депутатів.

Згідно з законом про НАБУ, Рада може звільнити директора цього відомства за наявності підстав та за пропозицією не менш як третини народних депутатів.

Група депутатів Європарламенту розкритикувала спроби певних політичних сил в Україні дискредитувати та відправити у відставку керівництво Національного антикорупційного бюро.

Раніше низка громадських організацій виступила із заявою про політично вмотивовані рішення щодо Офісу генпрокурора та Антикорупційного бюро. Зокрема, вони наполягають, що посади генпрокурора та директора Національного антикорупційного бюро України «стали розмінною монетою в політичних іграх».

Поділитись: