Напередодні розведення сил, яке заплановане на 7 жовтня, поліція посилила присутність у Золотому більш ніж у двічі. Під розведення підпадають 122 будинки.

По це повідомив заступник голови Національної поліції Вадим Троян під час зустрічі з місцевими мешканцями 6 жовтня, передає кореспондент hromadske.

«Національна поліція залишиться у Золотому-4 та буде працювати. Наразі тут працюють 17 наших працівників, тут у нас є відділ. Золоте-4 патрулює підрозділ патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь», тут працює група швидкого реагування Головного управління Національної поліції. І відсьогодні ми збільшуємо нашу присутність на 19 осіб, відповідний наказ я вже дав. Також ми посилюємо свою присутність у Катеринівці», — сказав він.

За словами Трояна, після розведення сил перед позиціями ЗСУ залишаться 122 будинки. Зазначимо, що це майже вдвічі більше, ніж у Станиці Луганській, де перед позиціями опинились 74 будинки.

«Я розумію, що багато хто нагнітає, але це політичні ігрища. Ніхто нікого не кине, я у це не вірю», — запевнив Троян.

Він додав, що постійно перебуватиме у Донецькій та Луганській областях до кінця 2019 року.

1 жовтня на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого. Після цього має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

В українському Міноборони повідомили, що ЗСУ технічно готові до розведення військ у Петрівському та Золотому. В ОБСЄ заявили, що розведення має початися 7 жовтня.

Поділитись: