Соціальна мережа Twitter заблокувала понад 32 тисячі облікових записів, що походять із Росії, Китаю та Туреччини, через підозру у пропаганді.

Про це йдеться у повідомленні у блозі компанії.

«Сьогодні ми вносимо 32 242 акаунти в архів інформаційних операцій, пов'язаних із державами. Вони включають три окремі групи операцій, які ми приписуємо Китайській Народній Республіці, Росії і Туреччині. Кожен обліковий запис і фрагмент вмісту, пов’язаний з цими операціями, назавжди видалено із сервісу, — йдеться у публікації.

Зазначається, що акаунти були заблоковані через різні порушення політики Twitter щодо маніпуляцій.

Twitter також ідентифікувала 23 750 активних облікових записів, які створювали контент, сприятливий для КНР. Ще 150 тисяч акаунтів використовувалися для ретвіту цього контенту. Акаунти «поширювали геополітичні розповіді, сприятливі для Комуністичної партії Китаю».

1 152 облікових записи з Росії займалися політичною пропагандою всередині країни. Стверджується, що мережа акаунтів робила репости заради політичних цілей, зокрема просування політсили «Єдина Росія».

Також компанія виявила 7 340 акаунтів, які використовували скоординовану несанкціоновану діяльність, що в першу чергу була орієнтована на внутрішню аудиторію в Туреччині. Як зазначається, низка фейкових та скомпрометованих облікових записів використовувалася для посилення політичного контенту, сприятливого для владної політичної «Партії справедливості та розвитку» та підтримки президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Поділитись: