Платформа для відеоконференцій Zoom, яка набула особливої популярності в умовах карантину, оголосила, що планує співпрацювати з Федеральним бюро розслідувань США та місцевими правоохоронцями. 

Про це повідомляє The Guardian.

Також у компанії заявили, що сервіс наскрізного шифрування трафіку більше не буде безкоштовним, як це було досі. Тепер функція буде доступна лише для користувачів, які платять за платформу. 

«Ми не будемо надавати сервіс наскрізного шифрування трафіку користувачам безкоштовно, тому що маємо намір співпрацювати з ФБР та місцевими правоохоронними органами у випадках, коли хтось використовує Zoom для чогось поганого», — сказав генеральний директор компанії Ерік Юань.

Зазначимо, що наскрізне шифрування забезпечує обмін даних користувачів та є важливим для забезпечення конфіденційності під час відеоконференції в Zoom. Експерти з питань конфіденційності та безпеки кажуть, що ця функція особливо важлива тоді, коли відеопрограми та інші цифрові платформи використовуються для чутливих питань, таких як організація протестів, обговорення правових та комерційних питань, психотерапії тощо.

Поділитись: