Екс-депутат Дмитро Крючков, якого НАБУ підозрює в махінаціях в енергетичній сфері, вилетів до Німеччини на 10 днів. Дозвіл надала Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Про це Громадському повідомив заступник очільника САП Володимир Кривенко.

Він зазначив, що Крючкову надали дозвіл на виїзд до 20 травня. Екс-депутат просив виїхати до Німеччини, аби його дитині зробили операцію.

Якщо ж він не повернеться до 20 числа, йому можуть змінити запобіжний захід.

Нагадаємо, 22 квітня колишній народний депутат Дмитро Крючков, якого підозрюють у махінаціях в енергетиці, вніс заставу у 7 мільйонів гривень і вийшов зі слідчого ізолятора.

Нагадаємо:

  • 17 квітня у Солом'янському суді Києва розпочалось засідання суду з обрання запобіжного заходу екс-депутату Крючкову, якого напередодні детективи НАБУ затримали в міжнародному аеропорту «Бориспіль».
  • На засіданні Крючков заперечив звинувачення правоохоронців та розповів про вплив на нього соратника президента Ігоря Кононенка та звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в отриманні хабара від ХК «Енергомережа», власником якої був Крючков.
  • 28 березня журналісти «Схем» опублікували розслідування про причетність Кононенка до виведення коштів з обленерго. За даними журналістів, соратник президента разом із олігархами братами Суркісами через компанії-прокладки виводять кошти за кордон. Контрольні акції обленерго належать державі, але насправді ними керують міноритарні акціонери Суркіси. Згідно з розслідуванням, до схеми був залучений бізнесмен Дмитро Крючков, який втік з України. Із телефонних розмов, отриманих журналістами, відомо, що Крючков відвозив в офіс Кононенка готівку.
Поділитись: