Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють у замовленні вбивства активістки Катерини Гандзюк, з 5 квітня перебуває в реанімації з діагнозом гіпертонічний криз. Про це у коментарі Громадського повідомив адвокат Мангера Дмитро Ільченко.

«Владислав Мангер продовжує перебувати у реанімаційному відділені Херсонського обласного кардіологічного диспансеру, на даний час його стан середньої тяжкості і нестабільний, тому він продовжує перебувати на стаціонарному лікуванні. Орієнтовно, коли він зможе вийти із лікарні на даний час лікарі не прогнозують», — сказав адвокат.

Він уточнив, що Мангера госпіталізували ще минулого тижня, 5 квітня. Лікарі попередньо діагностували у нього гіпертонічний криз.

Ільченко додав, що у понеділок, 8 квітня у Києві мало відбутись засідання у справі Мангера, на якому мали розглядати питання про відсторонення Мангера від посади голови облради. Однак, за словами захисника, засідання не відбулось оскільки «суддя відбув у відрядження».

Раніше повідомлялось, що Мангера госпіталізували до реанімації перед засіданням у справі про вбивство Гандзюк.

Нагадаємо:

31 липня у Херсоні біля під'їзду чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. 4 листопада Катерина Гандзюк померла у лікарні.

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

Поділитись: