Главі облради Херсонщини Владиславу Мангеру, підозрюваному в замовленні вбивства Катерини Гандзюк, 5 квітня одягли електронний браслет для відстеження його місцеперебування.

Про це Громадському повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

«Електронний засіб стеження вдягли сьогодні по обіді у відділку поліції в Дніпровському районі міста Херсон», — сказав він.

Тракало зазначив, що Мангер має право вільно пересуватися в межах Херсона, а виїжджати за місто може тільки з дозволу слідчого судді Служби безпеки.

Нагадаємо, станом на вечір 4 квітня Мангер ще був без електронного браслета, хоча 3 квітня Шевченківський суд Києва зобов'язав його вдягти цей пристрій та здати закордонні паспорти.

Нагадаємо:

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: