Голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера, якого підозрюють в замовленні вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, госпіталізували через проблеми з серцем. Він потрапив до лікарні перед судовим засіданням про продовження арешту.

Про це Громадському повідомив адвокат Мангера Дмитро Ільченко.

«Він перебуває в реанімаційному відділенні Херсонського обласного кардіологічного диспансеру. Проблеми з серцем і тиском», - зазначив він. Точного діагнозу захисник не назвав.

Адвокат додав, що засідання, заплановане на 15:30 8 квітня, має відбутися, однак його, ймовірно, перенесуть через відсутність самого Мангера. На цьому засіданні планували розглянути подання Генпрокуратури про продовження відсторонення його підзахисного з посади голови Херсонської облради на два місяці.

Нагадаємо:

31 липня у Херсоні біля під'їзду чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. 4 листопада Катерина Гандзюк померла у лікарні.

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

Поділитись: