Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер дасть нам перше інтерв'ю в прямому ефірі після оголошення підозри в замовленні вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк. Дивіться в ефірі Громадського та на нашій Facebook-сторінці о 21:15.

Активісти, друзі та рідні Гандзюк давно прямо звинувачують у замовленні вбивства Мангера, голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва і заступника голови ОДА Євгена Рищука.

Наразі Мангера відсторонили від посади голови Херсонської облради та призупили його членство в партії «Батьківщина». А 3 квітня суд зобов'язав його вдягнути електронний браслет.

Нагадаємо,

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: