Владислав Мангер під час засідання Шевченківського суду Києва, 2 квітня 2019 році
Фото:

Богдан Кутєпов / Громадське

Шевченківський райсуд Києва ухвалив рішення вдягти електронний браслет на підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк, голову Херсонської облради Владислава Мангера і забрати у нього закордонні паспорти. Строк дії запобіжного заходу — 60 днів, до 1 червня. Про це із залу суду передає кореспондент Громадського.

Водночас суд відмовив у клопотанні прокурора щодо зміни запобіжного заходу із застави на тримання під вартою.

Владислав Мангер, у свою чергу, заявив що не задоволений рішенням суду і буде його оскаржувати.

Зазначимо, судове засідання тривало з 13:00 години 2 квітня.

Владислав Мангер під час засідання Шевченківського суду Києва, 2 квітня 2019 році
Фото:

Богдан Кутєпов / Громадське

Раніше з процесу щодо обрання запобіжного заходу Мангеру видалили адвокатку родини Гандзюк Євгенію Закревську через те що вона є потерпілою в іншій справі.

У коментарі Громадському Закревська повідомила, що не згодна з рішення суду і вважає це «абсурдом».

Нагадаємо,

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: