Життя

Підозрюваний в організації вбивства Гандзюк Мангер двічі відмовився свідчити — СБУ

СБУ
Життя/Підозрюваний в організації вбивства Гандзюк Мангер двічі відмовився свідчити — СБУ
Зберегти
Вигляд
Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк, двічі відмовився давати свідчення. Про це заявила Служба безпеки України.

Уперше, за даними СБУ, Мангер як підозрюваний відмовився дати свідчення під час допиту 15 лютого. Удруге — 20 лютого.

У першому випадку Мангер спирався на статтю 63 Конституції та не надав жодних свідчень, а в другому — обґрунтував свою відмову надуманими, на думку слідства, приводами.

У Службі зазначили, що така поведінка Мангера суперечить його заявами під час судового засідання, на якому він заявляв, що готовий свідчити.

«Така позиція Мангера суперечить зробленим його заявам під час судового розгляду і свідчить про небажання підозрюваного сприяти встановленню істини у кримінальному провадженні та свідоме ухилення від участі у експертному дослідженні із використанням комп’ютерного поліграфа», — вказали в СБУ.

20 лютого поліцейські одягнули електронний браслет голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу, а 18 лютого він вийшов на роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такий Владислав Мангер, і чому його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк

28 січня батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера. Він назвав «Батьківщину» та «Блок Петра Порошенка» «партіями вбивць» його доньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Пов`язані новини