Суд взяв під варту з альтернативою застави у 76 мільйонів гривень одного з підозрюваних у кримінальному провадженні щодо закупівлі неякісних бронежилетів за завищеною ціною для Збройних Сил України.

Про це повідомив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

За його даними, таке рішення Печерський районний суд міста Києва виніс щодо генерал-майора, начальника Головного управління Міністерства оборони України.

«Слідство вважає, що ці люди умисно, за попередньою змовою, закупили для військових тисячі бракованих бронежилетів. Те, що вони прострілюються, доведено експертизами», — написав Роман Труба.

Директор ДБР додав, що запобіжних заходів очікують ще четверо підозрюваних. 

Зазначимо, що з вересня 2015 року посаду начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних сил України обіймає Дмитро Марченко. Саме його підозрюють у причетності до закупівлі неякісних бронежилетів за завищеними цінами.

5 листопада 2019-го ДБР оголосило підозру Дмитру Марченку та чотирьом його підлеглим.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань оприлюднило фрагменти записів телефонних розмов за участі військових посадовців про постачання бракованих бронежилетів. Як стверджували у ДБР, записи свідчать про те, що чиновники Міноборони знали про те, що бронежилети прострілюються, але, попри це прийняли продукцію у виробника.

Поділитись: