Компанія Softline, яка потрапила у список заборонених Радою національної безпеки, перемогла у тендерах на загальну суму 32.9 млн гривень.

Компанія Softline, яка потрапила у список заборонених Радою національної безпеки, перемогла у тендерах на загальну суму 32.9 млн гривень.

Про це йдеться у повідомленні Центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки, передає «Економічна правда».

Загалом, з 67 зареєстрованих в Україні компаній, що потрапили до списку санкцій, 32 компанії брали участь і перемагали в державних закупівлях в Prozorro. 

Майже всі тендери, в яких вигравали санкційні компанії - в сфері телекомунікацій (в 92% випадків предметом закупівлі були послуги в сфері інформаційних технологій і пакети програмного забезпечення).

Окрім Softline, на 18 млн гривень отримали замовлення 18 компаній з групи «Парус». Вони розробляютьб програме забезпечення для автоматизації і управління державними установами і підприємствами.

Третє місце — у «НВП Енертех», яке займається геоінформаційними системами в сфері водоканалів і міської інфраструктури.

Нагадаємо, Нагадаємо, рішенням Ради нацбезпеки та оборони в Україні запроваджуються санкції проти

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники»

Загалом до списку потрапили 468 компаній і 1228 фізичних осіб. Заборона для них діятиме від року до 3 рік. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що ці санкції ініціювала Служба безпеки України.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: