Світ

Підтримка Кім Чен Ина в Південній Кореї зросла до 80%

2 травня, 2018 11:45
Світ/Підтримка Кім Чен Ина в Південній Кореї зросла до 80%
Зберегти
Вигляд
Після проведення зустрічі між лідерами КНДР та Республіки Корея підтримка північнокорейського лідера у Південній Кореї зросла до 78%.

Після проведення зустрічі між лідерами КНДР та Республіки Корея підтримка північнокорейського лідера у Південній Кореї зросла до 78%.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на результати опитування.

Таким чином, рівень підтримки Кім Чен Ина зріс до рекордного показника — одразу на 68%. В той же час, рівень підтримки президента Південної Кореї наразі складає 86%.

«Південнокорейський президент насолоджується найвищими рейтингами підтримки населенням серед усіх лідерів країни за всю її історію», — повідомляє Bloomberg.

27 квітня глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій зоні. За підсумками переговорів сторони домовилися працювати над денуклеаризацією Корейського півострова.

Лідер КНДР та президент Південної Кореї домовились, що до кінця року підпишуть договір, що формально покладе край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хороші речі відбуваються» — Трамп привітав зустріч лідерів КНДР та Південної Кореї

Пов`язані новини