УКРАЇНА

Після 2014 року РФ замінила усіх прикордонників на суміжних з Україною територіях — ДПС

14 червня, 2018 20:08
УКРАЇНА/Після 2014 року РФ замінила усіх прикордонників на суміжних з Україною територіях — ДПС
Зберегти
Вигляд
Після анексія Криму та окупації Донбасу у 2014 році Росія замінила усіх прикордонників, які несли у службу на суміжних з Україною територіях.

Після анексія Криму та окупації Донбасу у 2014 році Росія замінила усіх прикордонників, які несли у службу у суміжних з Україною територіях.

Про це в ефірі Громадського повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Росія після 2014 року всіх російських прикордонників, які або мали родинні зв'язки на Україні або були помічені в теплих відносинах з українцями, їх всіх попереводили і замінили прикордонниками з далеких регіонів, які не мають родичів в Україні», — сказав Слободян.

За його словами, це було зроблено, аби «виключити якісь контакти та витік інформації». Слободян навів приклад, коли російські прикордонники попереджували українських про обстріли.

«Це вже не таємниця, що на початку 2014 року, коли з території Росії обстрілювали наших прикордонників біля пункту пропуску Довжанський та Ізварине ... ми отримували дзвінки від російських прикордонником з попередженням про те, що по нас будуть стріляти ... Їх дуже швидко все поміняли», — наголосив речник ДПСУ.

Наразі, за словами Слободяна, українські прикордонники не підтримують жодних контактів з російськими.

«На території, де є бойові дії і на окупованій території у нас немає абсолютно ніяких контактів з представниками окупантів. Якщо ми хочемо задати якесь питання, що відбувається в Криму, ми не звертаємося до кримських прикордонниками. Ми по лінії прикордонно-представницької звертаємося», — підкреслив він.

Раніше Слободян повідомив, що Росія не пускатиме транспорт із окупованого Донбасу на час проведення Чемпіонату світу-2018.

Пов`язані новини