Уряд Франції планує вислати з країни 231 іноземця, яких підозрюють в екстремізмі. Це рішення ухвалили на тлі вбивства вчителя Самюеля Петі, якого обезголовив біженець з Москви чеченської національності.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело у профспілці поліції.

В уряду Франції є список людей, яких підозрюють в екстремістських релігійних переконаннях. Влада визначає таких людей як таких, що «у процесі радикалізації» можуть взяти участь у терористичній діяльності або захочуть поїхати з країни, щоби приєднатися до терористичного угруповання.

За видворення іноземців із Франції відповідає Міністерство внутрішніх справ, там не змогли підтвердити виданню інформацію про те, що з країни вишлють понад 200 іноземців.

Джерела ж Reuters кажуть, що з цього списку 180 людей перебувають у в’язниці, а ще 51 мають затримати найближчим часом.

Напад ісламіста на вчителя

16 жовтня чоловік напав на 47-річного вчителя історії та географії та обезголовив його. Учитель напередодні показав дітям карикатури журналу Charlie Hebdo на пророка Мухаммеда, розповідаючи про свободу слова.

Після нападу зловмисник намагався втекти, але поліція застрелила його. Як пишуть французькі ЗМІ, він кинувся на них з криком «Аллах Акбар».

Нападником виявився 18-річний чеченець з Москви, який переїхав у Францію як біженець. Після вбивства він назвав убитого «псом Макрона» і виклав фото його голови у Twitter.

Французькі слідчі порушили справу за статтями «убивство у межах терористично діяльності» та «терористична злочинна організація». Родичів нападника затримали.

Поділитись: