В Індонезії під час підрахунку голосів на президентських і місцевих виборах від перевтоми і виснаження померли вже 92 людини, ще понад 300 захворіли чи потрапили до лікарень. Про це пише місцеве видання Antara з посиланням на Загальну виборчу комісію країни.

Зокрема, 22 квітня помер Сельвіан Ітранбей, глава виборчої дільниці № 1 в селі Адодо Молу, округ Танімбар. Чоловік помер під час участі в пленарному засіданні свого регіону.

Відтак, загалом 92 співробітники комітетів виборчих дільниць в у 19 провінціях Індонезії померли, ще 374 інших захворіли після сильного виснаження, яке настало після понаднормового підрахунку голосів та роботи на дільницях.

Цю інформацію журналістам у столиці Індонезії Джакарті повідомив голова Національної загальної виборчої комісії Аріф Будман.

У вівторок 23 квітня комісія зустрілась з посадовими особами Міністерства фінансів для обговорення питання про фінансову компенсацію у разі смерті чи хвороби, які не покриваються страховкою.

Зазначимо, одночасно президентські, парламентські та місцеві вибори в Індонезії пройшли 17 квітня. Явка склала близько 80% з 192 мільйонів жителів країни, які мають право голосу, працювали понад 800 тисяч кабінок для голосування. Співробітники виборчих дільниць повинні були закінчити підрахунок бюлетенів у вечір виборів.

Раніше ми писали, що в Індії чоловік відрізав собі палець після того, як проголосував не за ту партію.

Поділитись: