В Індії чоловік, який є представником найнижчої касти «недоторканих», відрізав собі вказівний палець після того, як проголосував за «неправильну» політичну партію. Про це пише BBC.

Чоловік, ім'я якого Паван Кумар, заявляє, що під час парламентських виборів в Індії проголосував за правлячу партію «Бхаратія Джаната» (BJP). Кумар пояснює, що зробив це випадково, адже хотів проголосувати за «Бахуджан Самадж» (BSP), оскільки ця партія відстоює інтереси касти «недоторканих».

Однак, він помилився і натиснув на екрані для голосування на «квітку» — знак, який представляє правлячу партію. Він розташовувався поряд із «слоном» — знаком «Бахуджан Самадж». Після голосування палець виборця позначають фарбою певного кольору, яка не змивається.

Усвідомивши помилку, чоловік засмутився і вирішив відрізати собі палець з фарбою.

На відео, яке публікують користувачі індійського сегменту Twitter, чоловік стоїть із перев'язаним пальцем. «Я хотів проголосувати за «слона», але помилково проголосував за «квітку», — розповів Кумар.

BBC відзначає, що партійні символи та кольори відіграють велику роль на виборах в Індії, адже саме так неграмотне населення може ідентифікувати численні регіональні партії і союзи.

В Індії у четвер, 18 квітня, пройшов черговий етап парламентських виборів, участь у яких взяли, за офіційними даними, майже мільярд громадян. Вибори в Індії проходять у сім етапів, при цьому підрахунок голосів проводиться 23 травня.

Офіційно про проведення загальних виборів до парламенту Індії оголосили у березні. На виборах голосуватимуть близько 900 мільйонів виборців, через що вони стануть наймасштабнішими в історії людства.

Поділитись: