Влада Китаю вирішила надати податкову пільгу на електромобілі, вироблені компанією Tesla. Їх не будуть оподатковувати 10-відсотковим податком з продажів. Відповідне рішення ухвалили після візиту засновника компанії Ілона Маска до Китаю.

Про це повідомляє CNN.

До цього таку податкову знижку влада Китаю надавала виключно китайським виробникам автомобілів. Зокрема, вона поширювалася на 34 автовиробники.

Податкова знижка призведе до того, що електромобілі Tesla подешевшають на 10% у Китаї, що потенційно здатне збільшити обсяги продажів у цій країні.

Напередодні до Китаю прибув засновник Tesla Ілон Маск. Зокрема, він зустрівся з китайським міністром інфраструктури Лі Ксяопенем, а також відвідав будівництво Gigafactory у передмісті Шанхаю.

Напередодні повідомлялось, що Tesla анонсувала запуск власних страхових послуг.

Наразі ринок електромобілів у світі переживає свою першу кризу. Так, за підсумками липня 2019 року обсяги продажів електромобілів у світі впали на 14%. Це сталося вперше в історії.

Раніше повідомлялось, що обсяги продажів електромобілів впали у Китаї. Падіння склало 4,7%. Експерти пов’язували таку ситуацію на ринку торговельною війною зі США.

У другому кварталі 2019 року Tesla отримала понад 400 мільйонів доларів збитків.

Поділитись: