Північна Корея розглядає можливість призупинити перемовини зі США щодо заборони на ракетні і ядерні випробування. Про це повідомляє Reuters з посиланням на дипломата.

За словами віце-міністра закордонних справ КНДР Чо Сон Хве, США відкинули можливість перемовин щодо денуклеаризації на саміті у В'єтнамі. Тоді ж Кім Чен Ин вказав, що може переглянути мораторій на запуски ракет і ядерні випробування.

«Ми не збираємося поступатися вимогам США», — сказав Чо Сон Хве, зазначивши, що КНДР не готова до «таких перемовин» зі США.

Очікується, що найближчим часом Кім Чен Ин зробить оголошення про свою позицію щодо денуклеаризації зі США.

Раніше британська газета The Sunday Times повідомила що перемовини між президентом США Дональдом Трампом і лідером Північної Кореї Кім Чен Ином достроково закінчилися у Ханої через вимогу США закрити секретний завод зі збагачення урана під столицею КНДР — Пхеньяном.

28 лютого переговори президента США Дональда Трампа та лідера КНДР Кім Чен Ина завершилися достроково — на зустрічі лідери не досягнули ніякої угоди. За кілька днів президент США Дональд Трамп заявив, що Північна Корея не матиме економічного майбутнього, якщо залишить собі ядерну зброю.

Поділитись: