Президент США Дональд Трамп заявив, що Північна Корея не матиме економічного майбутнього, якщо залишить собі ядерну зброю.

«Північна Корея матиме неймовірне, блискуче економічне майбутнє, якщо укладе з нами угоду, але вони не матимуть його взагалі, якщо збережуть ядерну зброю», — сказав Трамп 2 лютого.

До таких слів Трамп вдався після того, як Пентагон та Міноборони Південної Кореї домовилися про зменшення масштабів спільних військових навчань. Міноборони Південної Кореї також опублікувало заяву, яка це підтверджує.

Трамп зазначив, що відносини з КНДР видаються йому «дуже і дуже міцними».

Reurets з посиланням на аналітиків додає, що Північна Корея нині має від 20 до 60 ядерних боєголовок, які в разі розміщення на міжконтинентальних ракетах можуть становити загрозу для США.

28 лютого переговори президента США Дональда Трампа та лідера КНДР Кім Чен Ина завершилися достроково — на зустрічі лідери не досягнули ніякої угоди.

12 червня 2018 року Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеаризацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи зміниться світ після зустрічі Трампа й Кім Чен Ина?

Поділитись: