Племінник королеви Єлизавети II граф Сноудон і його дружина Серена, графиня Сноудон, вирішили розлучитися за взаємною згодою.

Про це повідомив представник подружжя, передає BBC.

«Граф і графиня Сноудон досягли обопільної згоди про те, що їхеій шлюб підійшов до кінця і вони будуть розлучатися. Вони попросили пресу поважати право на особисте життя як їх самих, так і їхні сім’ї», — йдеться у заяві подружжя.

Зазначають, що Девід Армстронг-Джонс, який носить титул графа Сноудона і є 21-м у черзі на престол, є сином покійної принцеси Маргарет — рідної сестри королеви Єлизавети й фотографа Ентоні Армстронга-Джонса.

Граф Сноудон одружився з англо-ірландською аристократкою у жовтні 1993 року. Вони були у шлюбі 26 років, мають двох дітей.

Оголошення про розлучення зробили менш ніж через тиждень після того, як стало відомо про інше розлучення у королівській родині. Так, 42-річний Пітер Філіпс, один із восьми онуків британської королеви Єлизавети ІІ, розлучається зі своєю дружиною — Отем Філіпс, із якою він прожив у шлюбі 12 років.

Нагадаємо, раніше онук Єлизавети ІІ — принц Гаррі та його дружина Меган Маркл — відмовилися від королівського титулу й частини привілеїв британської монаршої сім'ї.

Поділитись: