Кількість осіб, які офіційно зареєструвалися у системі зайнятості в Україні станом на 7 квітня складає 364 тисячі осіб — це на 13% більше, ніж на аналогічну дату у 2019 році.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко під час брифінгу 8 квітня

«Якщо брати порівняльний період з минулим роком, то зростання кількості безробітних (які звернулися до центру зайнятості — ред.) склало на 13%. Але ми очікуємо на ще більше зростання їхньої кількості», — повідомив Петрашко.

Він зазначив, що наразі в уряді працюють над тим, аби спростити процедуру офіційної реєстрації безробітних та планують оперативно виплачувати таким безробітним державну допомогу.

Раніше Кабінет міністрів України збільшив розмір Фонду державного соціального страхування на 500 мільйонів гривень для того, аби збільшити витрати на підтримку безробітних. Також уряд змінив схему виплат по безробіттю.

Зазначимо, що уряд очікує, що рівень безробіття у 2020 році зросте з 8,1% до 9,4%. В Торгово-промисловій палаті повідомляли, що через карантин роботу в Україні втратило до 700 тисяч українців.

За офіційними даними Держстату, у 2019 році в Україні було близько 1,4 мільйона безробітних. Дані щодо зайнятості населення Держстат оновлює щокварталу.

Поділитись: