Початок активної фази реконструкції Шулявського мосту у Києві перенесли на невизначений термін через те, що Київрада розглядає петицію з альтернативним варіантом реконструкції.

Початок активної фази реконструкції Шулявського мосту у Києві перенесли на невизначений термін через те, що Київрада розглядає петицію з альтернативним варіантом реконструкції.

Про це повідомляє агентство УНН з посиланням на комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва».

«Ні, ще не почалася (реконструкція, — ред.) у зв'язку з петицією Віктора Петрука, на 6 червня заплановано розгляд комісією його варіанту. Але ми не зупиняємося, підготовчі роботи тривають, люди готуються до цієї роботи, до перекриття», — повідомили у комунальному підприємстві.

За даними підприємства, початок робіт залежить від того, які будуть розглянуті варіанти. «Ми сподіваємося, що Петруку будуть приведені всі аргументи, що його варіант не терпить критики і після цього ми приступимо до роботи», — повідомили в КП.

Нагадаємо, 17 травня стало відомо, що експертна група КМДА розгляне альтернативний проект транспортної розв’язки на Шулявці авторства Віктора Петрука.

Його петиція була створена 8 травня 2018 року. Автор вимагає провести закритий архітектурний конкурс на кращу проектну рішення розв'язки Шулявського шляхопроводу.

Як зазначив автор петиції, КМДА заявила про намір здійснити реконструкцію Шулявської рішення по схемі неповний «Чотирилисник». На його думку, «Чотирилисник» є застарілим типом транспортної розв'язки, що має обмежене використання в містах.

Нагадаємо, у Київській міськадміністрації у рамках вирішення проблеми Шулявського шляхопроводу обрали 3 проекти його реконструкції.

У травні минулого року Україна домовилася з Китаєм щодо ремонту Шулявського моста

Поділитись: