Життя / Соціальний захист

Податківці у вересні зібрали на 23% більше соціального внеску

Державна фіскальна служба
Життя/Соціальний захист/Податківці у вересні зібрали на 23% більше соціального внеску
Зберегти
Вигляд
Державна фіскальна служба повідомила, що протягом вересня 2018 року зібрала єдиного соціального внеску на 23% більше, ніж у вересні 2017 року. У абсолютних величинах, надходження ЄСВ збільшились на 3,5 мільярдів гривень.

Загалом, протягом вересня 2018 року роботодавці та підприємці сплатили 18,7 мільярда гривень ЄСВ, який слугує головним джерелом виплати пенсій та соціальних виплат громадянам.

Водночас, від початку 2018 року надходження соціального внеску зросло на більш ніж 26% або 34,7 мільярда гривень. Загалом, податківці повідомляють, що на потреби пенсійних виплат цьогоріч зібрали 163,9 мільярда гривень.

Зазначимо, що єдиний соціальний внесок — податковий платіж, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці. Він складає 22% від місячного розміру фонду оплати праці підприємства. Крім цього, ЄСВ сплачують малі підприємці, зареєстровані як ФОП. Для них розмір ЄСВ складає 22% від розміру мінімальної заробітної плати.

Раніше в уряді повідомляли, що розмір тіньових платежів та тіньової економіки загалом зменшився до 32% від ВВП України.

Напередодні у Конституційний суд України постановив, що Мінфін не має права здійснювати перевірку отримувачів державних соціальних виплат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Купують ділянку за $3 млн однією платіжкою і отримують субсидії»

Більше про:
# ЄСВ
# ДФС
# пенсії
Пов`язані новини
Політика
20 листопада 2018
Суд відмовився зменшити заставу для Насірова і не дозволив йому виїжджати за кордон
Шевченківський районний суд Києва продовжив термін дії зобов'язань, покладених на екс-главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова. Також суд не довзолив зменшити розмір застави для Насірова і відхилив клопотання його адвокатів про можливість виїзду Насірова за кордон.Наступне засідання призначене на 10 грудня, 12.00. Нагадаємо, на думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня 2017 року, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.10 листопада 2017 року відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. 31 січня Кабінет міністрів звільнив Насірова, якому інкримінують зловживання владою і службовим становищем.31 жовтня 2018-го Насірову зачитали половину обвинувального акту: залишилось понад 300 сторінок. Адвокати Насірова скористалися нормою кримінально-процесуального кодексу, виступивши за те, аби зачитувати в суді обвинувальний акт в повному обсязі, тобто понад 700 сторінок. Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у травні заявив, що зачитування обвинувачення може зайняти 20 місяців.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піти по-англійськи: Чому обвинуваченого  Романа Насірова звільнили з ДФС
Перевірено
Зберегти