УКРАЇНА

Подільський суд відмовився судити голову Держаудитслужби Гаврилову

13 квітня, 2018 18:58
УКРАЇНА/Подільський суд відмовився судити голову Держаудитслужби Гаврилову
Зберегти
Вигляд
lead
Подільський районний суд Києва перенаправив справу голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової до Апеляційного суду столиці через неправильно визначену підсудність.

Подільський районний суд Києва перенаправив справу голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової до Апеляційного суду столиці через неправильно визначену підсудність.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Прокурор САП Віталій Кравець зазначив, що обвинувальний акт було направлено саме до Подільского райсуду відповідно до місця роботи Гаврилової, однак суд все-таки вирішив направити обвинувальний акт щодо Гаврилової в Апеляційний суд.

«Колегія суддів ухвалила направити обвинувальний акт щодо Гаврилової до Апеляційного суду Києва для визначення підсудності іншому суду», — оголосив головуючий суддя Павло Отвіновський.

Раніше суд не відсторонив Гаврилову від посади голови Держаудитслужби. 

Прокурори САП подали апеляцію на рішення суду. Зокрема, їх зацікавив лист-характеристика Гаврилової від Кабінету міністрів, який характеризує чиновницю «з хорошого боку».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підозрювану у незаконному збагаченні главу аудиторської служби Гаврилову відпустили під особисте зобов'язання. 

23 січня детективи НАБУ повідомили голові Гавриловій про підозру у незаконному збагаченні на суму близько 10 млн грн. Також, за даними Бюро, чиновниця задекларувала недостовірні дані.

За версією слідства, Гаврилова протягом 2015-2016 років отримала активів на 10 млн грн, у НАБУ не знайшли цьому законних підстав.

Сама Гаврилова вважає розслідування проти неї «помстою».

Пов`язані новини