21 листопада — 6-та річниця початку Революції Гідності. hromadske традиційно стрімитиме з Києва та регіонів, транслюватиме інтерв’ю з учасниками подій 2013-2014 років.

О 19:00 у випуску вечірнього ефіру «Нині вже», ведучі разом з гостями студії розбиратимуться, чи виправдав Майдан очікування українців.

Після цього о 20:00 розпочнеться традиційний стрім «Нічної варти», яку щороку влаштовує журналіст hromadske Богдан Кутєпов. Кожен охочий може долучитися, збір о 20:00 біля київського ЦУМу. Як це було минулого року, можна подивитися тут.

hromadske готує серію подкастів «Біт “Майдан”», у якій розкаже, що відбувається із розслідуваннями злочинів, скоєних на Майдані, долями фігурантів, прокурорів, суддів та адвокатів. присвячену 6-й річниці Революції Гідності. Подкаст матиме три серії: «Суд», «Небесна Сотня» і «Беркут». Ведучі — журналістки hromadske Ангеліна Карякіна та Анастасія Станко, які займаються справами Майдану кілька років. 2016 року фільм Насті й Ангеліни «Злам» про події 20 лютого отримав головну нагороду Mezhyhirya fest у номінації «найкраще журналістське розслідування». Його можна подивитися тут. Другий фільм авторок, «Амністія» розповідає історію 18 лютого 2014-го року.

У подкасті «Суд» йтиметься про справу 20 лютого 2014 року, найтрагічнішого епізоду Революції гідності дня, коли на вулиці Інститутській загинули 48 протестувальників. Настя й Ангеліна розкажуть, про перебіг суду, який триває вже 4 роки, нікому не відомі історії фігурантів, слідчих та головуючого судді у справі. 

Перший подкаст з серії «Біт “Майдан”» вийде 22 листопада на Apple Podcasts та SoundCloud

Поділитись: