У Деснянському районному суді Києва обирають запобіжний захід трьом затриманим учасникам погрому кіосків біля станції метро «Лісова».

У Деснянському районному суді Києва обирають запобіжний захід трьом затриманим учасникам погрому кіосків біля станції метро «Лісова».

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Зазначається, що один із затриманих — Павло Мороз, колишній боєць «Азову».

Працівники столичної прокуратури клопочуть про нічний домашній арешт для затриманих. Водночас лідер політичної партії «Національний корпус» Андрій Білецький заявив, що готовий взяти Павла Мороза на поруки.

Адвокат затриманого Василь Горлач звернувся до суду з проханням відпустити і ухвалити клопотання про взяття на поруки Мороза депутатом Білецьким.

Наразі суд пішов у нарадчу кімнату.

Коментуючи присутність біля суду натовпу молодих людей, речник «Національних дружин» повідомив Громадському,  що представники організації «прийшли підтримати побратима».

Представники «Нацдружин» прийшли під суд підтримати одного із затриманих Фото: Вікторія Хорошун/Громадське

«Ми зібрались тут, щоб підтримати нашого побратима, який є одним із засуджених», — заявив речник «Нацдружин» Ігор Вдовін.

До суду також прийшли син і донька постраждалого військового пенсіонера. «Ми прийшли підтримати затриманих, бо вони захистили нашого батька», — повідомив Громадському син військового пенсіонера Олександр.

Нагадаємо, у Києві на станції метро Лісова власник кіоску під час конфлікту вдарив в обличчя військового пенсіонера і зламав йому ніс.  Згодом поліція Києва затримала чоловіка, який побив пенсіонера, його підозрюють у хуліганстві.

Відео побиття чоловіка у Facebook виклала дочка потерпілого. Вона ж і описала у соцмережі увесь конфлікт, що стався. 

На наступний день після інциденту представники праворадикальних організацій погромили кіоски, працівник одного з яких побив пенсіонера.

Директор «Базару на Лісовій» Артем Антонов повідомив Громадському, що одразу розірвав договір із арендарем Михаїлом, який торгував у кіоску, працівник якого вдарив пенсіонера.

Поділитись: